Hakkımızda

cropped-logo-2.png

Biz Kimiz?

Fom İzolasyon

1999 yilindan bu yana hizmet verdiğimiz siz degerli musterilerimize; su yalitiminda temel perde, teras çatı, tüm binayi cebe çevre izolasyon su yalitimi yaparak evinizde daha rahat, daha sağlıklı,  ortam yaratabilmek için elimizden gelenin en iyisini yaptik ve yapmaya devam etmekdeyiz. Teknolojinin gelisen yeni ürünleriyle, surekli kaliteyi artırarak sizlere daha iyi hizmet vermekten onur duyariz.

Sundugumuz hizmetten en iyi verimliliği almanizi hedef edinen firmamiz , kullandigi en kaliteli malzeme ve en guvenilir ekibiyle cesitli su yalitim sorunlarinizi cozmeyi amaç ediniyor.

cropped-logo-2.png

Misyonumuz

Yaklaşık 20 yıllık iş hayatımızda; hizmet vermeye başladığımız günden itibaren, kamuda ve özel sektörde onlarca inşaat projesine hizmet veren FOM İZOLASYON kalite standartlarını hergün daha da artırarak siz degerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermeyi arzulamaktadır.

cropped-logo-2.png

Vizyonumuz

Kalite, teknoloji ve güvenden taviz vermeyen eğitim anlayışımız ile beklentilerinizi karşılamanın, mutlu ve dost müşteriler edinmenin kıvancını yaşıyoruz.

Tecrübemiz ve giderek artan kalitemiz ile hizmetinizdeyiz.

0
Tamamlanan Proje
0
Verilıen Teklif
0
%
Mutlu Müşteri